3 gry za darmo! Gracze mogą pobrać Prey, a wkrótce otrzymamy „tajemniczą” produkcję

Promocje gier
2963V
Prey Bethesda
Wojciech Gruszczyk | 12.05, 17:01

Fani gier Bethesdy oraz Arkane nie mogą dzisiaj świętować, ale jeśli wciąż nie mieliście okazji zagrać w Prey, to musicie naprawić ten błąd. Tytuł jest właśnie dostępny w ramach promocji Epic Games.

Tak jak zapowiadaliśmy w zeszłym tygodniu, Epic Games właśnie wymieniło zestaw darmowych produkcji i od teraz gracze mogą zapoznać się z dwoma tytułami. Prey od Arkane Studios, Redout: Enhanced Edition od 34BigThings SRL oraz Jotun: Valhalla Edition od Thunder Lotus zostały właśnie udostępnione za darmo.

Prey trafił na rynek w 2017 roku i produkcja została doceniona przez wielu graczy (średnia ocen na poziomie 79-82%), ponieważ deweloperzy zapewnili ciekawą historię, która została rozbudowana o sporo przyjemnych mechanik. Jotun: Valhalla Edition zadebiutował rok wcześniej (2016) i został odrobinę gorzej przyjęty od wspomnianej pozycji Arkane (72-79%). Pojawienie się na liście Redout: Enhanced Edition można uznać za dużą niespodziankę, ponieważ wcześniej Epic Games nie zapowiadało udostępnienia  pozycji (premiera w 2016 roku, 81% średnia).

Sytuacja jest na pewno ciekawa, ponieważ Epic Games potwierdziło również, że w przyszłym tygodniu firma zapewni graczom „tajemniczą grę”. Zazwyczaj w taki sposób firma zapowiada udostępnienie w ofercie dużej produkcji.

Epic Games za darmo gry

Źródło: epicgames

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych