Dying Light 2 z konkretnymi planami rozwoju. Techland potwierdza, kiedy zagramy w fabularny dodatek

Gry
1868V
Dying Light 2
Wojciech Gruszczyk | 12.05.2022, 16:28

Techland właśnie ujawnił konkretne informacje dotyczące rozwoju Dying Light 2. Gra jeszcze w 2022 roku otrzyma fabularny dodatek, więc przynajmniej w tym wypadku nie będziemy musieli czekać ponad 2 lat, by zapoznać się z pierwszą, konkretną historią rozbudowującą podstawkę.

Techland zapewnił już kilka ciekawych nowości do Dying Light 2, a teraz otrzymaliśmy grafikę, która potwierdza konkretne plany polskiego studia. Twórcy przed debiutem obiecali, że przygoda pełna zarażonych będzie rozwijana przez 5 lat i firma zamierza dotrzymać tych słów.

Dalsza część tekstu pod wideo

Studio chciało zapewnić pierwszy, duży dodatek wcześniej, jednak zdecydowało się na małe opóźnienie premiery, by we wrześniu gracze mogli zagrać w dopracowaną i oczekiwaną historię:

„Przez ostatnich kilka miesięcy pracowaliśmy nad dodaniem do gry funkcji, o które prosiliście najbardziej, takich jak: tryb New Game +, suwaki FOV w wersjach na konsole i wiele usprawnień trybu co-op. Ponadto w czerwcu wydamy pierwszy Rozdział poświęcony Nightrunners, który będzie przepełniony różnymi dodatkami oraz wydarzeniami, a także wprowadzi długo wyczekiwany tryb photo mode. Jednak będziemy potrzebowali jeszcze trochę czasu, aby wydać pierwszy fabularny dodatek. Jego premierę planujemy na wrzesień. Przepraszamy Was za to opóźnienie, lecz mocno wierzymy, że gracze zasługują na otrzymanie od nas naprawdę niezapomnianej przygody. Chcemy jak najlepiej dopracować to pierwsze fabularne DLC, żeby spełniło Wasze oczekiwania”.

Deweloperzy potwierdzają, że jeszcze w 2022 roku zagramy w między innymi fabularne rozszerzenie, deweloperzy rozpoczną opracowywanie dodatkowych wyzwań, a nawet zmierzymy się z wcześniej niedostępnymi bestiami.

Techland ma duże plany dla Dying Light 2, a ostatnio nawet pierwsza opowieść otrzymała aktualizacje, które poprawiły wrażenia społeczności. Jak widać polskie studio dba o swoich fanów i stale proponuje ciekawe nowości.

Dying Light 2 nowości

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Dying Light 2 Stay Human.

Źródło: Techland

Komentarze (20)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper