Assassin's Creed Valhalla Dawn of Ragnarok i Watch Dogs Legion w promocji. Przygody od 69 zł

Promocje gier
2841V
Assassin's Creed Valhalla Dawn Of Ragnarok
Iza Łęcka | 12.05, 09:48

W ostatnich miesiącach Ubisoft udostępnił kilka interesujących produkcji, z których część można już zdobyć w całkiem atrakcyjnych cenach. Najnowsze akcje pozwalają wyruszyć do świata mitologii nordyckiej za zaledwie 69 zł, bądź „wykupić bilet do Londynu” za 79 zł.

Przed francuskim producentem i wydawcą niezwykle obiecujące miesiące. Zgodnie z najnowszym raportem finansowym i planami na następny rok fiskalny, Ubisoft przymierza się do premier nieco innych marek niż zdążyliśmy przywyknąć - a mowa o Avatar: Frontiers of Pandora, Skull & Bones, a także debiutującym na Nintendo Switchu Mario + Rabbids Sparks of Hope.

Sieci sklepów jednak systematycznie obniżają ceny dostępnych produkcji - w najnowszych ofertach Media Expert oraz RTV Euro AGD entuzjaści działalności Ubisoftu mogą zgarnąć Watch Dogs Legion w cenie poniżej 80 złotych na konsole PlayStation i Xboksa oraz ostatnie rozszerzenie Świt Ragnaroku do Assassin’s Creed Valhalla za kwotę 69 złotych.

Warto zaznaczyć, że jeżeli zdecydujemy się na poznanie sekretów królestwa krasnoludów Svartalfheim, potrzebujemy podstawowej wersji gry.

Ostatnie fabularne rozszerzenie nieco podzieliło dziennikarzy, którzy zwracali uwagę na powtarzalność gameplayu, utrwalanie schematów historii dobrze znanych z Valhalli czy czas rozgrywki. W tekście dostępnym na naszym portalu Mateusz jednak śmiało stwierdził, że Świt Ragnaroku jest znakomitym wstępem do nadciągającego God of War: Ragnarok.

Źródło: Łowcy gier

Komentarze (10)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych