The Division 2 i dwie inne gry z darmowym weekendem. Startuje promocja Free Play Days

Promocje gier
855V
The Division
Bartosz Dawidowski | 12.05, 09:38

Pora na kolejną porcję darmowego grania dla posiadaczy Xbox One i Xbox Series X|S! Sprawdźmy promocyjną propozycję od Microsoftu na weekend.

Oferta Free Play Days została właśnie zaktualizowana. Od dzisiaj osoby z aktywnym Xbox Game Pass Ultimate/Xbox Live Gold otrzymują dostęp do kolejnych 3 gier na weekend.

Najważniejszą propozycją w tym „rzucie” jest Tom Clancy’s The Division 2. Strzelanka Ubisoftu jest cały czas rozwijana przez francuskiego wydawcę (12 maja rusza Ukryty Sojusz, 9 sezon rozgrywek, o czym szerzej pisaliśmy w tym newsie). Jeśli spodoba się wam gameplay z tej produkcji, to warto skorzystać z promocji. Podstawowe wydanie The Division 2 jest oferowane w cenie 17,99 zł przez najbliższe dni. O 80% przeceniono też rozszerzenie Władcy Nowego Jorku (aktualna cena DLC to 48,99 zł)

Kolejne gry z darmowym weekendem to WRC 10 (w wydaniu dla Xbox One oraz Xbox Series X|S) oraz Lawn Mowing Simulator. WRC 10 jest również aktualnie oferowane w promocji. Grę można kupić w edycji na Xone za 92 zł, a na XSX/XSS za 138,74 zł. W przypadku „symulatora kosiarki” warto pamiętać, że tytuł wchodzi w skład Xbox Game Pass. 

Jak zwykle aktualna oferta Xbox Game Pass startuje w czwartek rano i potrwa do końca niedzieli. Z programu mogą korzystać bez dodatkowych opłat osoby z aktywną subskrypcją Xbox Live Gold oraz Xbox Game Pass Ultimate.

3 gry z darmowym weekendem (Free Play Days):

  • Tom Clancy’s The Division 2
  • WRC 10 (edycja XOne)
  • WRC 10 (edycja XSX/XSS)
  • Lawn Mowing Simulator
Źródło: https://www.microsoft.com/pl-pl/store/collections/freeplaydays/xbox

Komentarze (9)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych