Battlefield 2042 za 39 zł, a FIFA 22 za 49 zł. Promocja na gry EA

Gry
4256V
Battlefield 2042_tytulowe
Iza Łęcka | 10.05.2022, 09:21

Produkcje Electronic Arts znalazły się na wyprzedaży, dzięki której można zakupić ich fizyczne wersje za mniej niż 50 zł. Najnowszy shooter DICE jest już dostępny w bardzo niskiej cenie, co potwierdza fatalną sytuację tytułu.

Szwedzki producent od czasu premiery najnowszej odsłony hitowej strzelanki nie może mówić o zbytnim spokoju. Pojawiające się błędy, systematycznie zmniejszająca się liczba uczestników na serwerach oraz niezadowolenie włodarzy EA sprawiają, że Battlefield 2042 nie zostanie okrzyknięty sukcesem. Co prawda, studio intensywnie pracuje nad ulepszeniami, w ostatnim czasie wypuściło ogromną aktualizację, lecz pozycja ląduje coraz częściej w różnego rodzaju promocjach.

Najnowsza akcja Media Expert uwzględnia dwie gry amerykańskiego wydawcy. W znacznie niższych cenach można zdobyć Fifę 22 oraz ostatniego Battlefielda w wersji na Xboksy Series X – w obu przypadkach należy skorzystać ze specjalnego kodu.

Jeżeli nie preferujecie subskrypcji PS Plus lub Xbox Game Pass (dzięki EA Play gra jest dostępna także w abonamencie Microsoftu), zawsze możecie sięgnąć po najnowszą część sportówki w bardzo niskiej cenie. Na początku maja deweloperzy zapowiedzieli zbliżający się start testów cross-playu, który usatysfakcjonowałby wielu entuzjastów wirtualnej piłki.

Źródło: Łowcy gier

Komentarze (31)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper