Prey i Jotun: Valhalla już wkrótce za darmo. Dzisiaj pobieramy Terraforming Mars

Promocje gier
993V
Prey
Wojciech Gruszczyk | 05.05.2022, 17:39

Epic Games odsłania karty kolejnej promocji w Epic Games Store. Dzisiaj gracze mogą pobrać Terraforming Mars, a już w przyszłym tygodniu na listę wrzucą między innym i Prey. Znakomita gra Bethesdy będzie dostępna przez tydzień.

Trudno narzekać na ofertę Epic Games, ponieważ gracze mogą systematycznie wrzucać do cyfrowego katalogu kolejne darmowe gry. Dzisiaj pobierzecie produkcję studia Luckyhammers, która zadebiutowała na rynku w październiku 2018 roku.

Akcja Terraforming Mars zaprowadza graczy na Czerwoną Planetę, a dokładnie do 2400 roku – gracze muszą przystosować trudny teren, by w niedalekiej przyszłości na Marsie mogli pojawić się kolejni ludzie. Podczas rozgrywki należy zadbać o surowce oraz zróżnicowane dobra dla przyszłych pokoleń. 

Terraforming Mars może pochwalić się „w większości pozytywnymi” recenzjami na Steam (74% z 3246 tekstów), ale tytuł nie otrzymał wielu opinii od dziennikarzy. Grę możecie jednak pobrać za darmo za sprawą promocji Epic Games:

To jednak początek dopiero, ponieważ w przyszłym tygodniu Epic Games Store zapewni graczom znakomity Prey oraz ciekawy Jotun: Valhall. Tytuły zostaną dostane do oferty od 12 maja. 

Źródło: Epic Games

Komentarze (9)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper