Ant-Man 3 i The Marvels zamieniają się miejscami. Trzecia część przygód Scotta Langa szybciej, niż planowano

Filmy/seriale
866V
Ant-Man 3
Kajetan Węsierski | 30.04.2022, 14:30

Kalendarz nadchodzących produkcji Marvela jest niezwykle rozbudowany - zwłaszcza jeśli weźmiemy pod uwagę wszystkie filmy pełnometrażowe, seriale, a także krótkie produkcje specjalne. Można się w tym wszystkim zgubić - zwłaszcza gdy przez przeróżne sytuacje niezależne, dochodzi do opóźnień. Jedne pozycje pojawiają się wcześniej, inne później, a jeszcze inne zdają się wręcz zapomniane w całym tym zamęcie, który trudno jest ogarnąć. 

Wczoraj na przykład na oficjalnej stronie Marvela pojawiła się informacja o zamianie miejscami dwóch filmów - mowa o "Ant-Man and The Wasp: Quantumania" oraz "The Marvels". Ten pierwszy miał początkowo zadebiutować 28 lipca 2023 roku, a premiera drugiego zaplanowana była na 17 lutego 2023. Teraz oczywiście daty odwrócono, co oznacza, iż przygody Scotta Langa zobaczymy już stosunkowo niedługo!

Z dziennikarskiego obowiązku pozwolę sobie przypomnieć, iż "The Marvels" jest tytułem, jaki otrzymał sequel "Kapitan Marvel". Można jednak wnioskować z niego, iż oprócz samej Carol Danvers, pojawi się tu także nieco innych bohaterek (jak Monica Rambeau czy Ms. Marvel). Na to jednak będziemy musieli poczekać jeszcze ponad rok. Nie powinien być to natomiast wielki problem jeśli weźmiemy pod uwagę - i tu wrócę do początku tekstu - jak wiele pozycji z uniwersum mamy dostawać.

Źródło: Games Radar

Komentarze (3)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper