2 gry za darmo. Gracze mogą pobrać zabawny Just Die Already

Promocje gier
850V
Epic Games
Wojciech Gruszczyk | 28.04, 18:17

Gracze zainteresowani rozgrywką na PC mogą rozbudować swoje cyfrowe biblioteki o następne dwie produkcje. Epic Games proponuje tym razem Just Die Already oraz Paradigm. Korporacja przedstawiła także darmowy tytuł na kolejny tydzień.

Amazon ujawnił dzisiaj darmowe gry zmierzające do Prime Gaming, a teraz możemy wrzucić na listę tytuły oferowane przez Epic Games. Korporacja ponownie zapewniła dwie produkcje – gracze mają tydzień na wrzucenie na listę dwóch tytułów:

Just Die Already zadebiutował w 2021 roku i produkcja zebrała noty na poziomie 63%. Jest to humorystyczny sandbox, w którym gracze wcielają się w staruszka – główny bohater może biegać po mieście, wykonywać zróżnicowane misje i eliminować starsze osoby. Celem gry jest znalezienie miejsca w domu spokojnej starości.

Paradigm trafiło na rynek w 2017 roku i tytuł został znacznie lepiej przyjęty przez dziennikarzy (85%). Za tę dwuwymiarową przygodówkę point-and-click odpowiada jeden deweloper – Jacob Janerka opracował historię w odległej przyszłości, a zainteresowani przejmą kontrolę nad tytułowym bohaterem. Paradigm jest nieudanym eksperymentem firmy hodującej dzieci i jego marzeniem jest zostanie największym twórcą muzyki elektronicznej.

W przyszłym tygodniu (od 05.05) Epic Games zaproponuje graczom Terraforming Mars.

Źródło: Epic Games

Komentarze (3)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych