The Legend of Zelda: Skyward Sword HD w promocji. Gra Nintendo w bardzo dobrej cenie

Gry
1842V
The Legend of Zelda: Skyward Sword HD na nowym zwiastunie. Nintendo znów prezentuje wyczekiwane odświeżenie
Wojciech Gruszczyk | 27.04.2022, 19:29

Ekskluzywne produkcje Nintendo bardzo długo trzymają wysoką cenę, ale dzisiaj możecie skorzystać z bardzo ciekawej promocji. The Legend of Zelda: Skyward Sword HD jest dostępny w ofercie, dzięki której zaoszczędzicie 100,99 zł.

„The Legend of Zelda: Skyward Sword HD to kawał solidnej gry, która w kilku aspektach jasno daje do zrozumienia, że premiera oryginału odbyła się już 10 lat temu. Nie zrażajcie się jednak – w głównej mierze doświadczymy porządnej i satysfakcjonującej rozgrywki” – tymi słowami w zeszłym roku podsumowałem naszą recenzję gry Nintendo, która choć zadebiutowała w lipcu, to jednak wciąż trzyma cenę.

W normalnej sytuacji tytuł jest dostępny za ponad 200 zł, jednak tym razem możecie skorzystać z przyzwoitej promocji – w normalnej sytuacji tytuł możecie kupić w Media Expert za 229,99 zł, a teraz cena została zmniejszona o wspomniane 100,99 zł.

Jeśli chcecie wrzucić do kolekcji odświeżony klasyk Nintendo, to raczej w najbliższym czasie nie będzie lepszej okazji. Tytuły opracowane na zlecenie Big N wciąż trzymają cenę, czego najlepszym przykładem jest The Legend of Zelda: Breath of the Wild. Hit Japończyków trafił na rynek wraz z konsolą, a nadal trudno natrafić na promocję, by zdobyć grę za mniej niż 200 zł.

The Legend of Zelda: Skyward Sword HD zebrał oceny na poziomie 81% i zainteresowani w tym przypadku otrzymają rozbudowaną historię, której ukończenie zajmuje około 30 godzin.

Źródło: lowcygier

Komentarze (20)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper