GeForce Game Ready. NVIDIA prezentuje pracochłonne tworzenie sterowników ulepszających działanie gier

News
902V
GeForce
Bartosz Dawidowski | 27.04, 10:51

Sam najlepszy hardware nie wystarczy do uzyskania optymalnych wyników w grach na PC. NVIDIA przypomina, jak ważne są i jak powstają sterowniki z serii Game Ready.

NVIDIA opublikowała na swoim oficjalnym kanale YouTube materiał wideo, prezentujący proces przygotowania sterowników z serii GeForce Game Ready. Dzięki tym software’owy bibliotekom gry odpalane na pecetach z kartami graficznymi NVIDIA działają z lepszą wydajnością i stabilnością.

W drugiej minucie nagrania NVIDIA prezentuje cykl trwających cały czas prac nad nowymi wersjami sterowników GeForce Game Ready. Firma podkreśla, że współpracuje z deweloperami gier nawet we wczesnych etapach ich powstawania (nawet w fazie poprzedzającej wersję alfa), tak by upewnić się, że w dniu premiery dany tytuł będzie działał w optymalny sposób z kartami graficznymi od NVIDIA.

Codziennie firma wykonuje ponad 1000 testów związanych głównie z upewnieniem się, że nowe wersje sterowników współpracują idealnie z różnymi konfiguracjami sprzętu PC. NVIDIA chwali się również, że każdy ze sterowników GeForce Game Ready uzyskuje na finalnym etapie prac certyfikat jakości Microsoftu.

Źródło: NVIDIA YouTUbe

Komentarze (22)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych