Ghost of Tsushima na prawdziwej Cuszimie. Turyści mogą kupić przedmioty z gry Sony

Gry
1300V
Ghost of Tsushima
Wojciech Gruszczyk | 26.04.2022, 14:54

Władze Cuszimy wpadły na ciekawy pomysł i zamierzają wykorzystać wielką popularność Ghost of Tsushimy. Na wyspie będzie można kupić przedmioty z gry Sony, by turyści mogli w ciekawy sposób upamiętnić wizytę w Azji.

W zeszłym roku twórcy Ghost of Tsushimy nawiązali współpracę z między innymi Turystycznym Stowarzyszeniem Wyspy Cuszima, by turyści odwiedzając Japonię mogli podążać śladami gry opracowanej przez zespół PlayStation. W ramach podziękowań, Nate Fox i Jason Connell zostali „dożywotnimi ambasadorami” Cuszimy.

Dalsza część tekstu pod wideo

Współpraca z Sony najwidoczniej trwa w najlepsze, ponieważ Automaton Media informuje o bardzo ciekawej sytuacji – w Cuszimie będzie można kupić oficjalne przedmioty związane z Ghost of Tsushimy. Gracze odwiedzający informację turystyczną lub sklep w pamiątkami Fureai-do otrzymają możliwość zgarnięcia kilku ciekawych przedmiotów.

W asortymencie pojawią się koszulki, bluzy z kapturem, skarpetki oraz wiele innych, licencjonowanych produktów związanych z grą Sony.

Masaya Akiyama, dyrektor firmy odpowiedzialnej za produkty, ma nadzieję, że kolekcja będzie „pomostem między grą a turystyką Cuszimy” – przedmioty mają zachęcać turystów Cuszimy do produkcji oraz graczy do zagłębienia się w kolejne zakątki wyspy.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Ghost of Tsushima.

Źródło: VGC

Komentarze (14)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper