Call of Duty: Modern Warfare 2 nadciąga. Studio przygotowuje się do pokazu i potwierdza powrót znajomej twarzy

Gry
2474V
Call of Duty Modern Warfare 2
Iza Łęcka | 25.04.2022, 08:58

Infinity Ward już wkrótce zaprezentuje nadciągającą odsłonę serii Call of Duty. Na dobry początek zespół zmienił grafiki w mediach społecznościowych, które zapowiadają powrót Ghosta.

W drugiej połowie 2022 roku na rynku pojawi się nowa część Call of Duty, za którą tym razem odpowiada Infinity Ward. Activision już ogłosiło, że szykuje się do premiery Call of Duty: Modern Warfare 2, jednak jak dotąd nie doczekaliśmy się oficjalnego pokazu produkcji.

Wielkie ogłoszenie powinno nadejść w następnych tygodniach, co sugeruje ostatnia aktywność amerykańskiego studia w mediach społecznościowych – pracownicy, rozpoczynając kampanię marketingową, podmienili grafiki profili. Początkowo ujęcia wydawały się być czarnymi planszami, lecz po sprawdzeniu skrywają one nieco więcej.

Wystarczy rozjaśnić banner, by dostrzec na nim znajomą twarz – Ghost, który po raz pierwszy pojawił się w oryginalnym Modern Warfare 2 z 2009 roku, najpewniej zagości w nowym tytule:

„Banner po rozjaśnieniu”.

Jeżeli śledzicie doniesienia dotyczące tegorocznego projektu, odkrycie nie powinno Was zbytnio zaskoczyć. Najważniejszy jest jednak fakt, że twórcy powoli szykują się ujawnienia strzelanki. Nie od dzisiaj wiadomo, że Call of Duty: Vanguard nie okazało się sprzedażowym hitem, a zainteresowanie częścią jest mniejsze niż przewidywano, dlatego jak głoszą plotki Call of Duty: Modern Warfare 2 miałoby zadebiutować nieco wcześniej.

Zespoły Activision pracują także nad Call of Duty Warzone 2.

Źródło: VGC

Komentarze (22)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper