Star Wars od Skydance to prawdziwe „Uncharted w świecie Gwiezdnych wojen”? Amy Hennig rozwija znany projekt

Gry (plotka)
1085V
Star Wars od Amy Hennig
Iza Łęcka | 22.04.2022, 12:59

Amy Hennig powróciła do świata Gwiezdnych wojen za sprawą nowego studia, jednakże najnowsze plotki głoszą, że scenarzystka trzech pierwszych produkcji z serii Uncharted miałaby czerpać ze starego i znanego graczom projektu.

Amy Hennig i Visceral Games przez kilka lat rozwijali fabularną produkcję osadzoną w uniwersum Star Wars, która niestety nigdy nie doczekała się premiery. EA zrezygnowało z gry, lecz doświadczona scenarzystka powróciła do IP i zgodnie z treścią najświeższych spekulacji podobno ponownie rozwija koncepcję zapoczątkowaną w Project Ragtag.

Dalsza część tekstu pod wideo

AccountNgt jest informatorem, który jako pierwszy potwierdził Star Wars Eclipse, natomiast obecnie rzucił nieco więcej światła na kolejną pozycję. Project Walton (taką nazwę ma nosić nowy tytuł Skydance) może okazać się tak naprawdę wskrzeszeniem gry Visceral Games.

Na potwierdzenie tych plotek Making Star Wars udostępniło całą masę materiałów koncepcyjnych z Project Ragtag i przedstawiło nowe szczegóły dotyczące produkcji.

Głównym bohaterem ma być mężczyzna w średnim wieku – w Dodgera Boona wcieli się Nolan North, co stanowi interesujące nawiązanie do serii Uncharted, w której aktor zagrał Nathana Drake'a. W jego zespole znajduje się Robie Matox, a ciała "użyczy jej" Natalie Morales z serialu „Parks and Recreation”. Akcja miałaby się rozegrać przed historią z „Gwiezdne wojny: Część V - Imperium kontratakuje”.

Jak wskazują niepotwierdzone doniesienia, opowieść prawdopodobnie rozpocznie się na Tatooine, gdzie Dodger ze swoją załogą zmierzą się z Jabbą Hutt, jednakże gracze mieliby również trafić do „pływającego pałacu rozkoszy”, na planetę pokrytą bagnami czy do pozostałości pasa asteroid Alderaan.

Protagonista ma korzystać z blastera, ale otrzyma także broń przypominającą bicz połączony z hakiem. Na stronie Making Star Wars znajdziecie wiele materiałów z prac doświadczonej twórczyni.
Źródło: Wccftech

Komentarze (17)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper