Wojciech Gruszczyk Wojciech Gruszczyk 25.07.2014 13:23
Aktualizacja składów do FIFY 14 - Suarez wygryzł sobie miejsce w Liverpoolu
15155V

Aktualizacja składów do FIFY 14 - Suarez wygryzł sobie miejsce w Liverpoolu

Robert Lewandowski w Bayernie Monachium, James Rodriguez w Realu Madryt, Alexis Sanchez w Arsenalu, a Luis Suarez w... Liverpoolu! Od dzisiejszego dnia po zalogowaniu na serwery FIFY 14 zostaniecie przywitani dużą aktualizacją składów. EA Sports wrzuciło do Sieci ostatnie transfery, jednak nie wszyscy zawodnicy znaleźli się w swoich nowych klubach.  

Jeśli interesujecie się piłką nożną, to na pewno słyszeliście, że „Wampir z Urugwaju” ponownie uderzył! W zasadzie o wybryku Suareza informowały niemal wszystkie media, więc pewnie nawet jeśli nie oglądaliście turnieju w Brazylii, mogliście słyszeć o zachowaniu byłego zawodnika Liverpoolu.

Właśnie niby byłego, bo Luis jest już zawodnikiem Barcelony, jednak piłkarz otrzymał zawieszenie od FIFY na 4 miesiące. Właśnie z tego powodu w najnowszej aktualizacji EA Sports nie został uwzględniony.

Mimo to zachęcamy do załączenia FIFY 14 i rozegrania kilku spotkań, ponieważ tegoroczne okienko transferowe jest bardzo interesujące. Ja z chęcią sprawdzę Lewandowskiego w Bayernie! ;)

Jeśli jesteście ciekawi wszystkich transferów – zerknijcie tutaj

Tak z czystej ciekawości – kim zamierzacie grać w nowej FIFIE? Składy Chelsea, Manchestery United i Realu Madryt prezentują się wyśmienicie... 

Źródło

Tagi: aktualizacja EA Sports Electronic Arts fifa 14 patch