XCOM 2 wśród 2 gier za darmo. Poznaliśmy następne gry oferowane w promocji

Promocje gier
946V
XCOM 2 Collection (Nintendo Switch) – recenzja gry. Wielka produkcja na małym sprzęcie
Wojciech Gruszczyk | 14.04, 17:31

Już dzisiaj sympatycy rozgrywki na PC mogą zapoznać się z kapitalnym tytułem opracowanym przez Firaxis Games, XCOM 2 jest dostępny za darmo, a to dopiero jedna z dwóch produkcji oferowanych przez Epic Games.

W ostatnich tygodniach Epic Games proponowało mniejsze opowieści, ale dzisiaj zainteresowani pobiorą prawdziwy hit. XCOM 2 zadebiutował na komputerach osobistych w 2016 roku i gra zebrała oceny na poziomie 88%. Gra została doceniona przez wielu graczy i bez wątpienia jest to jedna z najlepszych propozycji wspomnianego Firaxis Games.

W swoim czasie doceniłem taktyczne aspekty rozgrywki, zamianę ról związaną z akcją, duże możliwości dostosowania postaci, przyjemną rozgrywkę na padzie czy też bardzo wysoki poziom trudności. TUTAJ przeczytacie naszą recenzję.

Insurmountable jest bez wątpienia mniej znanym tytułem, ale warto podkreślić, że produkcja wylądowała na rynku w 2021 roku (74%) – jest to rogal z elementami survivalu w którym gracze wspinają się po górach.

Epic Games potwierdziło także ofertę na przyszły tydzień i od 21 kwietnia gracze będą mogli pobrać następujące pozycje: Amnesia: Rebirth i Riverbond.

Źródło: Epic Games

Komentarze (8)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych