FIFA 22 z Title Update 9. EA usuwa w aktualizacji wszystkie rosyjskie zespoły i moskiewski stadion z gry

Gry
839V
FIFA 22
Bartosz Dawidowski | 14.04.2022, 12:45

EA już w marcu podjęło decyzję, by nie dopuszczać do turniejów esportowych zawodników z Rosji i nie oferować w trybie FIFA Ultimate Team kart z piłkarzami z tego kraju. Teraz wydawca w ogóle usuwa z FIFA 22 rosyjską reprezentację.

Po rosyjskim ataku na Ukrainę EA postanowiło całkowicie odciąć się od Rosji w FIFA 22. Najświeższa aktualizacja oznaczona kodem 1.000.011, w ramach Title Update 9, usuwa z gry rosyjskie zespoły.

EA przedstawiło na oficjalnym forum gry zmiany w Title Update 9, które jest już dostępne na PC (Origin/Steam) i  w najbliższych dniach zostanie wdrożone również na PS4, PS5, XOne, XSX/XSS.

Firma tak uzasadnia swoją decyzję:

„EA Sports solidaryzuje się z obywatelami Ukrainy, dołączając do wielu podobnych stanowisk i głosów ze świata piłki nożnej, wzywając do pokoju i zakończenia inwazji na Ukrainie. W związku z decyzjami z prawdziwego świata naszych partnerów z FIFA i UEFA, najświeższa aktualizacja usuwa narodową reprezentację Rosji i wszystkie inne rosyjskie drużyny z gry”.

Title Update 9 aktualizuje wizerunki, stroje, loga i banery części zawodników. Z gry wyrzucono moskiewski stadion Otkrytije Ariena. Z FIFA 22 usunięto również narodową reprezentację Rosji i inne rosyjskie zespoły. Zmiana dotyczy również trybu Kariery. Aktualizacja poprawia też zachowanie bramkarzy, którzy w rzadkich przypadkach nie reagowali na polecenia gracza.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do FIFA 22.

Źródło: https://fifaforums.easports.com/en/discussion/624944/fifa-22-title-update-9

Komentarze (11)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper