Scorn zaliczył duży progres graficzny? Porównanie bardzo pozytywnie zaskakuje

Gry
2166V
Scorn porównanie grafiki
Iza Łęcka | 14.04.2022, 09:45

Zgodnie z założeniami Scorn zadebiutuje dopiero pod koniec 2022 roku, jednakże deweloperzy nie dają zapomnieć o przerażającej przygodzie inspirowanej twórczością szwajcarskiego malarza H.R. Gigera i regularnie dzielą się świeżutkimi materiałami. Najnowsze zestawienie daje jasno do zrozumienia, że zespół nie próżnuje.

Pierwszy raz o Scorn pisaliśmy na portalu już w 2017 roku, ale produkcja została zaprezentowana dopiero w 2020 roku – odrażający tytuł został pokazany na imprezie Microsoftu, kiedy potwierdzono, że pozycja nie tylko trafi na Xboksy Series X|S i PC, ale wyląduje również w katalogu Xbox Game Pass.

Od przytoczonego pokazu wielu graczy wyczekuje na pozytywne informacje dotyczące projektu, lecz pod koniec ubiegłego roku wydawca ponownie opóźnił premierę gry, ogłaszając że Scorn zadebiutuje dopiero w październiku.

Jak dotąd nie poznaliśmy ostatecznego terminu premiery, ale Ebb Software nie traci czasu i systematycznie pokazuje nowe ujęcia z gry, tym samym przypominając światu o tym niezwykle intrygującym koncepcie. Twórcy nie boją się porównań i pokazują znane sceny, które zostały znacząco ulepszone – najnowsze zestawienie ukazuje, jak autorzy dopracowali między innymi wygląd rąk bohatera, zajęli się nietypowym orężem czy też poświęcili sporo uwagi szczegółom otoczenia.

Scorn zapowiada się na jedno z ciekawszych doświadczeń zmierzających w 2022 roku na rynek.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (128)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper