Scorn z przybliżoną datą premiery. Na psychologiczny horror jeszcze sobie poczekamy

News
948V
Scorn z przybliżoną datą premiery. Na psychologiczny horror jeszcze sobie poczekamy
Kajetan Węsierski | 11.12.2021, 10:30

Gdy jakiś czas temu premiera gry od Ebb Software zaliczyła opóźnienie, gracze byli niespecjalnie zadowoleni - jak się okazuje, czekać przyjdzie nam przynajmniej do ostatnich miesięcy przyszłego roku.

Scorn to bardzo intrygujący tytuł, który może idealnie trafić w gusta fanów przerażających i demonicznych opowieści. Niestety tytuł jest ciągle przekładany i wymaga od fanów sporych pokładów cierpliwości. Jeszcze we wrześniu pojawiły się informacje, jakoby tytuł miał zadebiutować dopiero w przyszłym roku. Miesiąc temu się to potwierdziło, a gracze, cóż, jak to gracze, byli wściekli!

Teraz potwierdzono przybliżoną datę premiery, w której gra powinna wreszcie zadebiutować. Informacja na pewno nie ucieszy największych fanów - jak bowiem wynika z informacji od twórców oraz najnowszego zwiastuna (niewiele pokazuje, ale możecie go zobaczyć poniżej), na projekt przyjdzie nam poczekać prawie do końca przyszłego roku - "koszmar" ma się rozpocząć w październiku 2022.

Jak wspomniałem, wielu wyczekujących nie jest zadowolonych z takiego opóźnienia - mówimy wszak blisko o roku. Z drugiej strony, jest grupa, która cieszy się, że ekipa z Ebb Software wreszcie zdecydowała się na jakąś formę informacji i komunikacji z potencjalnymi odbiorcami. Pozostaje uzbroić się w cierpliwość i liczyć, że rzeczywiście dojdzie do debiutu w nadchodzącym roku.

Źródło: https://www.purexbox.com/news/2021/12/scorn-set-to-launch-on-xbox-in-october-next-year

Komentarze (0)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych