Razer przedstawia pakiety kontrolerów Sonic the Hedgehog. Kolejny sprzęt do grania z niebieskim jeżem

News
510V
Sonic kontroller
Bartosz Dawidowski | 12.04, 10:30

Sonicowa szajba trwa w najlepsze. Film „Sonic 2. Szybki jak błyskawica” uzyskał najlepszy wynik otwarcia w amerykańskich kinach w historii adpatacji gier wideo. Regularnie pojawia się też gamingowy hardware związany z naddźwiękowym jeżem.

Po ciekawym, sonicowym wydaniu Xbox Series S tym razem możemy przyjrzeć się nowej wersji kontrolera do Xbox One, Xbox Series X|S i PC, który oferowany jest w zestawie ze stacją ładującą. Oczywiście ponownie przedmioty upiększa wizerunek i motywy z kultowej serii Sonic the Hedgehog.

Pakiet oferowany jest na stronie firmy Razer, gdzie wyceniany jest na aż 199,99 dolarów. Poprzednie zestawy tego typu od Razera, takie jak pakiet Mandalorian, wyceniano na 179 dolarów.  Biorąc pod uwagę fakt, że mamy tu do czynienia ze standardowym wydaniem kontrolera, a nie z modelem Xbox Elite, to kwota, którą trzeba tutaj wydać, wydaje się spora.

Pakiet nie został jeszcze wprowadzony do sprzedaży (status przedmiotu to „dostępny niedługo”). Nie można również jeszcze składać zamówień przedpremierowych. Taka opcja powinna pojawić się w najbliższych dniach w tym miejscu, na oficjalnej stronie Razera.

Przypominam o ogromnym, kinowym sukcesie filmu „Sonic 2”. Obraz uzyskał najlepszy wynik otwarcia w USA, w historii gamingowych adaptacji.

Źródło: https://www.gamespew.com/2022/04/razer-is-releasing-a-limited-edition-sonic-the-hedgehog-wireless-xbox-controller/

Komentarze (7)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper