Xbox zaskakuje szalonymi padami i specjalnym wydaniem Xboksa Series S. Sprzęt opracowany z okazji filmu Sonic

Gry
3228V
Xbox i Sonic
Wojciech Gruszczyk | 22.03.2022, 14:55

Microsoft współpracuje z firmą Paramount Pictures, by w odpowiedni sposób uczcić premierę nadciągającego filmu „Sonic 2”. Na rynek trafi specjalne wydanie Xboksa Series S z odświeżonymi padami, ale niestety propozycja nie będzie dostępna do kupienia.

Gigant z Redmond już w zeszłym roku potrafił zaskoczyć ciekawymi wersjami Xboksów Series X i Xboksów Series S, ale najnowsza propozycja to zdecydowanie jeden z najbardziej szalonych pakietów. Microsoft świętuje filmu „Sonic 2” i wraz z Paramount Pictures opracowano bardzo ciekawy zestaw.

„Spersonalizowana czarna konsola Xbox Serii S ma na powierzchni złoty pierścień portalu oraz wytłoczone logo Sonic the Hedgehog 2. Nowe bezprzewodowe kontrolery Xbox z teksturowanymi powłokami przypominającymi " włosie" jeża są dostępne w kolorach Sonic Blue i Knuckles Red”

Zestaw wygląda ciekawie i na pewno będzie wyjątkowym dodatkiem do kolekcji wiernych fanów Sonica, ale niestety propozycja nie trafi do sprzedaży. Microsoft ponownie zachęca graczy do wzięcia udziału w konkursie i fani muszą udostępnić poniższą wiadomość na Twitterze.

„Możemy potrzebować okularów, ponieważ te kontrolery wyglądają na niewyraźne.

Daj Follow i RT z #XboxSonic2Sweepstakes, aby mieć szansę wygrać niestandardową konsolę Sonic 2 Xbox Series S i kontrolery.

Wiek 18+. Koniec 4/4/22. Zasady: https://xbx.lv/3trqQWO

Szkoda, że korporacja wciąż nie decyduje się, by wrzucić podobne zestawy do sprzedaży, ale gracz, który otrzyma taki zestaw będzie mógł mówić o posiadaniu niezwykłego unikatu. Pamiętajcie tylko o najważniejszym – gdy zdecydujecie się wziąć udział w zabawie, to sprawdzajcie również spam.

Xbox i Sonic - 1

Xbox i Sonic - 2

Źródło: Xbox

Komentarze (39)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper