Subnautica 3 powstaje? Ogłoszenie o prace mówi o "nowej grze w uniwersum"

Gry
2288V
Subnautica
Kajetan Węsierski | 09.04.2022, 12:30

Subnautica w momencie premiery była ogromnym hitem i zrobiła sporo szumu w świecie fanów gier o przetrwaniu. Produkcja bardzo szybko zaskarbiła sobie miłość wielu osób, a twórcy odpowiadali, dostarczając kolejne aktualizacje, a nawet oddzielny dodatek - Subnautica: Below Zero. Ten również spotkał się z ciepłym przyjęciem, bo prawdopodobnie tylko zmotywowało twórców. 

Jak się bowiem okazuje, to nie koniec eksploracji od Unknown Worlds Entertainment. Na oficjalnej stronie studia pojawiło się ogłoszenie, które zdradza nam bardzo ciekawą rzecz - ekipa poszukuje starszego projektanta ds. narracji, który miałby pracować przy "kolejnej grze z uniwersum Subnautica"! Można więc mówić o pierwszym potwierdzeniu, iż się rzeczywiście dzieje. 

Aby jednak nieco ostudzić zapędy, warto dodać, że skoro wszystko znajduje się dopiero na etapie poszukiwania rąk do pracy, to prawdopodobnie nieprędko doczekamy się premiery, albo choćby oficjalnej zapowiedzi. Z drugiej strony... Kto wie? Może twórcy survivalów zechcą nas zaskoczyć i znienacka pojawi się zwiastun? Na pewno będziemy Was informować na bieżąco. 

Źródło: Gaming Bolt

Komentarze (5)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper