Horizon Forbidden West z kolejnymi poprawkami. Twórcy łączą łatki i usuwają błędy blokujące progres

Gry
1416V
Horizon Forbidden West - niezadowolona Aloy
Wojciech Gruszczyk | 06.04.2022, 20:23

Guerrilla Games nie próżnuje i deweloperzy wciąż ulepszają Horizon Forbidden West. Produkcja dostępna wyłącznie na PS5 i PS4 otrzymała dużą łatkę, która łączy dwa patche i zapewnia przygodzie Aloy szereg ulepszeń.

Horizon Forbidden West to najnowsza produkcja doświadczonego i cenionego zespołu PlayStation. Holendrzy z Guerrilla Games na poprzedniej generacji zaproponowali nowe IP, które zostało bardzo dobrze przyjęte przez graczy oraz dziennikarzy. W lutym zadebiutowała druga produkcja z uniwersum Horizon i od tego czasu deweloperzy systematycznie dbają o kolejne aktualizacje, których zadaniem jest poprawienie jakości rozgrywki.

Dalsza część tekstu pod wideo

Twórcy potwierdzili, że połączyli dwie łatki (1.10 i 1.11), by zapewnić graczom szereg ulepszeń – zespół zajął się usunięciem błędów w fabule, zadaniach pobocznych, aktywnościach w świecie, maszynach, ludziach, broniach, pancerzach, umiejętnościach, UI, grafice, stabilności czy też w niedogodnościach związanych z płynnością rozgrywki.

Studio potwierdziło wyeliminowanie bugów w dwóch zadaniach głównych (The Broken Sky, The Wings Of The Ten), które nie występowały w każdym przypadku, ale mogły blokować progres graczy – w tej sytuacji zainteresowani nie mogli kontynuować rozgrywki.

Fani mogą teraz powrócić do gry, jeśli natrafili na blokadę progresu także w zadaniach pobocznych lub dodatkowych aktywnościach, ponieważ deweloperzy wciąż pracują nad usunięciem wielu podobnych niedogodności.

Pełną listę zmian znajdziecie TUTAJ.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Horizon Forbidden West.

Źródło: reddit

Komentarze (90)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper