Horizon Forbidden West z kolejnymi poprawkami. Twórcy łączą łatki i usuwają błędy blokujące progres

News
1258V
Horizon Forbidden West - niezadowolona Aloy
Wojciech Gruszczyk | 06.04, 20:23

Guerrilla Games nie próżnuje i deweloperzy wciąż ulepszają Horizon Forbidden West. Produkcja dostępna wyłącznie na PS5 i PS4 otrzymała dużą łatkę, która łączy dwa patche i zapewnia przygodzie Aloy szereg ulepszeń.

Horizon Forbidden West to najnowsza produkcja doświadczonego i cenionego zespołu PlayStation. Holendrzy z Guerrilla Games na poprzedniej generacji zaproponowali nowe IP, które zostało bardzo dobrze przyjęte przez graczy oraz dziennikarzy. W lutym zadebiutowała druga produkcja z uniwersum Horizon i od tego czasu deweloperzy systematycznie dbają o kolejne aktualizacje, których zadaniem jest poprawienie jakości rozgrywki.

Twórcy potwierdzili, że połączyli dwie łatki (1.10 i 1.11), by zapewnić graczom szereg ulepszeń – zespół zajął się usunięciem błędów w fabule, zadaniach pobocznych, aktywnościach w świecie, maszynach, ludziach, broniach, pancerzach, umiejętnościach, UI, grafice, stabilności czy też w niedogodnościach związanych z płynnością rozgrywki.

Studio potwierdziło wyeliminowanie bugów w dwóch zadaniach głównych (The Broken Sky, The Wings Of The Ten), które nie występowały w każdym przypadku, ale mogły blokować progres graczy – w tej sytuacji zainteresowani nie mogli kontynuować rozgrywki.

Fani mogą teraz powrócić do gry, jeśli natrafili na blokadę progresu także w zadaniach pobocznych lub dodatkowych aktywnościach, ponieważ deweloperzy wciąż pracują nad usunięciem wielu podobnych niedogodności.

Pełną listę zmian znajdziecie TUTAJ.

Źródło: reddit

Komentarze (90)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper