Half-Life Alyx: Levitation robi znakomite wrażenie! Modyfikacja zapewni rozgrywkę na kilka godzin

News
538V
PS VR2 z hitem Valve? Half-Life: Alyx może trafić na sprzęt Sony
Iza Łęcka | 04.04, 13:46

Moderatorzy wielokrotnie dawali upust własnym możliwościom i udowadniali, że efekty ich prac śmiało mogą budzić podziw wśród graczy. Half-Life Alyx: Levitation to najnowsza propozycja fanów, która zaoferuje nam kolejną historię osadzoną w przygodzie Alyx.

Valve nie skupia się już na rozwijaniu Half-Life Alyx, dając tym samym nieco więcej pola do popisu moderatorom. Efekty niektórych prac wprawiają w osłupienie, a jako przykład warto tutaj przytoczyć chociażby Return to Rapture Chapter Two, który czerpał garściami z kultowego BioShocka. Przyszedł jednak czas na kolejną modyfikację wartą uwagi.

W Half-Life Alyx: Levitation wcielamy się w główną bohaterkę, która podąża tropem rebeliantów Barry'ego i Mayi – para zniknęła po odkryciu tajemniczego lewitującego w powietrzu budynku. Niestandardowa kampania osadzona w realiach świata gry zapewni rozgrywkę na 4- 5 godzin.

Całość jest efektem współpracy animatora SFM Coreya Laddo i projektanta poziomów Shawna Snellinga. Już na pierwszy rzut oka mod może zapewnić niemałe atrakcje – szczególnie dla graczy, którym do gustu przypadła pierwotna wersja produkcji.

Nowość przedstawiono na emocjonującym i bardzo dopracowanym zwiastunie. Na szczęście entuzjaści tego typu projektów nie muszą zbyt długo czekać na debiut pozycji. Half-Life Alyx: Levitation zostanie udostępnione w trzecim kwartale 2022 roku poprzez Steam Workshop.

Źródło: dsogaming

Komentarze (14)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper