BioShock w VR. Niesamowity mod wprowadza ponad 15 godzin rozgrywki do środowiska Half-Life Alyx

News
802V
Bioshock
Bartosz Dawidowski | 15.03, 10:19

Mamy coś wyjątkowo ciekawego dla fanów BioShocka i Half-Life. Grupa miłośników tych gier skończyła tworzyć wielki mod do Half-Life Alyx. Dzięki niemu możemy wrócić do świata z BioShocka w środowisku VR.

”Return to Rapture Chapter Two”, bo tak nazywa się właśnie opublikowany mod do Half-Life Alyx, przenosi nas do lokacji znanych z kultowego BioShocka. Grupa fanów z Patient 8 Games stworzyła tu w zasadzie całą kampanię, z aż 24 poziomami i ponad 15 godzinami gameplayu. Do dyspozycji w Return to Rapture Chapter Two mamy masę broni i mocy znanych z BioShocka, angielski dubbing i zróżnicowane typy przeciwników.

Dzieło fanów stanowi kontynuację pierwszej części moda Return to Rapture, który został opublikowany już w marcu 2021 roku. Wtedy autorzy zapewnili nam 8 poziomów do eksploracji.

Poniżej czeka na was kilka filmików przedstawiających kampanię z Return to Rapture Chapter Two. Jak widać zespół Patient 8 Games naprawdę napracował się nad tym projektem, który powinien spodobać się nie tylko fanom serii BioShock, ale w ogóle miłośnikom zabawy z środowisku VR.

Link do pobrania Return to Rapture Chapter Two

Źródło: https://www.dsogaming.com/mods/new-bioshock-mod-released-for-half-life-alyx-featuring-over-15-hours-of-gameplay/

Komentarze (2)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper