Captain Tsubasa: Rise of New Champions wciąż rozwijany. Twórcy wydali nowe DLC do gry piłkarskiej

News
810V
Captain Tsubasa Update
Kajetan Węsierski | 03.04, 12:30

Gdy w 2020 roku debiutował Captain Tsubasa: Rise of New Champions, wszystkim, którzy wychowywali się w latach 90., zapaliły się lampki związane z nostalgią i przypomniały te wspaniałe czasy, gdy sami mogliśmy udawać ulubionych bohaterów z anime na szkolnych boiskach. Projekt okazał się niestety raczej przeciętny, ale zebrał swoje grono oddanych fanów.

Najlepiej świadczy o tym fakt, iż ostatnio, pomimo blisko dwóch lat od premiery, pojawiło się zupełnie nowe DLC oraz spora aktualizacja! Update oferuje oczywiście sporo różnego rodzaju poprawek jeśli chodzi o płynność działania gry, a także nieznany wcześniej tryb - Freestyle Matches, który oferuje iście futurystyczne podejście do piłki nożnej. 

Jeśli natomiast chodzi o DLC, to można nabyć osobno i zatytułowane zostało "Rising Stars". Jest to w praktyce nowy rozdział historii, choć stanowiący pewną alternatywną wizję tego, co znamy z podstawowej wersji gry. Dla największych fanów będzie to bez dwóch zdań prawdziwa gratka. Jeśli więc dobrze bawiliście się w Captain Tsubasa: Rise of New Champions, to wiedzcie, że dalej się sporo dzieje i warto wrócić. 

Źródło: Nintendo Soup

Komentarze (3)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper