Lost Judgment od dzisiaj z fabularnym rozszerzeniem. Brutalne style walki i nowe wyzwania w The Kaito Files

Gry
445V
Lost Judgment
Bartosz Dawidowski | 28.03.2022, 11:45

Zgodnie z wcześniejszymi zapowiedziami Sega wprowadzi dzisiaj do dystrybucji cyfrowej duże, fabularne rozszerzenie Lost Judgment. Zobaczcie najnowszy zwiastun tego DLC.

Sega wzbogaci dzisiaj o godzinie 12:00 Lost Judgment o duże roszeszerzenie pt. The Kaito Files. Osoby, które wykupiły edycję Ultimate gry lub Season Pass otrzymają rzeczone DLC bez dodatkowych opłat.

W ramach The Kaito Files, które podzielone zostało na 4 rozdziały, otrzymujemy nową przygodę związaną z Masaharu Kaito, kumplem głównego bohatera Lost Judgment. W trakcie śledztw, które stanowią sequel do wydarzeń z Lost Judgment, bohater będzie korzystał z techniki „sensorycznej” – korzystając nie tylko ze zmysłu wzroku czy słychu, ale też... węchu. Oprócz takiej mechaniki w DLC dochodzą też dwa zupełnie nowe style walk. Szczegóły na temat nowej, bardzo mocno nastawionej na dziką siłę (szczególnie w wydaniu „Tanka”), mechaniki starć, czekają na was w filmiku poniżej. W DLC czekają na nas również nowi bossowie, świeże lokacje i przedmioty do odnalezienia, rozsiane w miejscówkach z rozszerzenia.

Źródło: https://www.polygon.com/22962176/lost-judgment-dlc-kaito-files-release-date-price

Komentarze (8)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper