Cyberpunk 2077 otrzyma tylko jeden dodatek? CD Projekt RED „ciężko pracuje”, by dostarczyć najlepszą zawartość

Gry
3600V
Cyberpunk 2077
Wojciech Gruszczyk | 21.03.2022, 20:23

CD Projekt RED nie porzuca Cyberpunka 2077. Twórcy wciąż nie zaprezentowali dużego rozszerzenia, ale możemy mieć pewność, że dodatek powstaje. Studio może skupić się na opracowaniu jednej historii.

CD Projekt RED potwierdził prace nad nowym Wiedźminem, ale nie oznacza to, że Cyberpunk 2077 od razu wyląduje w koszu. Studio zamierza rozwijać przygodę z Night City, ale warto podkreślić, że nadal nie poznaliśmy nowej mapy drogowej dla produkcji.

W 2019 roku CD Projekt RED informował, że Cyberpunk 2077 otrzyma „rozszerzenia podobne do tych z Wiedźmina 3: Dziki Gon”, a samych DLC miało być więcej – pierwsze dodatki mieliśmy poznać jeszcze przed debiutem.

Jak wiadomo życie zweryfikowało plany, a CD Projekt RED przez miesiące od debiutu Cyberpunka 2077 walczył z usprawnieniem gry. Możemy mieć jednak pewność, że do Night City trafi przynajmniej jeden dodatek:

„Ciężko pracujemy, aby dostarczyć wam najlepsze rozszerzenie #Cyberpunk2077, jakie tylko możemy, a ja osobiście jestem na tym całkowicie skupiony”.

Trudno powiedzieć, jak dokładnie będą prezentować się losy V i Night City, ale mam szczerą nadzieję, że CD Projekt RED w końcu przedstawi nowe plany dotyczące gry i faktycznie zapowie pełnoprawny dodatek, który rozbuduje wydarzenia i pozwoli nam przez kilka dodatkowych godzin pobiegać w tym świecie.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Cyberpunk 2077.

Źródło: PaweSasko

Komentarze (46)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper