Cities: Skylines za darmo. Epic Games szykuje dla graczy psychologiczny horror

Gry
1502V
Cities Skylines
Wojciech Gruszczyk | 10.03.2022, 17:20

Już dzisiaj gracze na PC mogą pobrać za darmo Cities: Skylines. Ceniony i rozbudowany symulator miasta jest dostępny dzięki najnowszej ofercie Epic Games. Twórcy Fortnite potwierdzili także kolejną grę, która w przyszłym tygodniu trafi do specjalnej oferty.

Gracze na PC nie mogą narzekać, ponieważ Epic Games kontynuuje rozpoczęty kilka lat temu projekt i stara się przekonać niezdecydowanych do swojej platformy. To właśnie z tego powodu już dzisiaj możemy pobrać za darmo kolejną dobrze przyjętą produkcję.

Cities: Skylines trafił na komputery osobiste w 2015 roku i gra zebrała oceny na poziomie 85% – jest to klasyczny symulator miasta, w którym możemy stworzyć tętniącą życiem metropolię. Od tego czasu gra została rozbudowana o kilka dodatków oraz trafiła nawet na konsole.

To jednak nie koniec atrakcji, ponieważ w przyszłym tygodniu wrzucimy na listę In Sound Mind – psychologiczny horror trafił na rynek w 2021 roku i choć nie spotkał się z entuzjazmem wszystkich dziennikarzy (75%), to jednak deweloperzy zapewnili ciekawe wydarzenia z „szaleńczymi łamigłówkami” i „wyjątkowymi walkami z bossami”.

Źródło: Epic Games

Komentarze (12)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper