The Terminal List na pierwszym zwiastunie. Chriss Pratt w nowej produkcji Amazon Prime Video

Filmy i seriale
2627V
The Terminal List
Wojciech Gruszczyk | 08.03, 21:16

Znany z hitowej serii Jurassic World Chris Pratt już za kilka miesięcy wystąpi w nowym, obiecującym projekcie Amazona. Zobaczmy pierwszą zajawkę prezentującą serial „The Terminal List”.

Amazon coraz prężniej rozszerza swoją ofertę filmów i seriali dostępnych w swojej usłudze SVOD. 2022 rok nie stoi tylko pod znakiem „Władcy Pierścieni: Pierścienie Władzy”, którego twórcy mają sporo swobody w procesie produkcji. Jedną z propozycji debiutujących w okresie letnim będzie nowa historia podzielona na odcinki z Chrisem Prattem w roli głównej.

„The Terminal List” to serial bazujący na powieści Jacka Carra przedstawiającej losy Jamesa Reece'a. Bohater należy do United States Navy SEALs – po nieudanej akcji o priorytetowym znaczeniu żołnierz wraca do rodziny i domu. Nie mogąc się pogodzić z porażką i obwiniając przede wszystkim siebie, mężczyzna analizuje wszystko, co zapamiętał z misji i zasadzki. Gdy na jaw wychodzą nowe dowody, Reece i jego rodzina są w ogromnym niebezpieczeństwie. Premiera pozycji została zaplanowana na 1 lipca.

Pierwszy materiał z serialu Amazona daje przedsmak atrakcji, jakie czekają na widzów. W produkcji, której showrunnerem, producentem wykonawczym oraz jednym ze scenarzystów jest David DiGilio („Przygoda na Antarktydzie”, „Podróżnik”) występują także Constance Wu, Jeanne Tripplehorn, Taylor Kitsch, Patrick Schwarzenegger, Riley Keough, Arlo Mertz, Jai Courtney, JD Pardo, LaMonica Garrett, Stephen Bishop oraz Sean Gunn.

Sprawdźcie nasze ostatnie recenzje filmowe: „Inni ludzie”, „Walka z lodem” oraz „Wyjazd na weekend”.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (8)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper