HBO Max w Polsce w znakomitej ofercie „na zawsze”. Reklama potwierdza hity i szykuje na premierę

News
3988V
HBO MAX
Wojciech Gruszczyk | 07.03, 20:22

Już jutro odbędzie się wielka premiera HBO Max w Polsce. Platforma opublikowała właśnie spot reklamowy, który przypomina o bardzo dobrej cenie i widzowie mogą zainteresować się ofertą, ponieważ użytkownicy „na zawsze” mogą korzystać z abonamentu w lepszej cenie.

8 marca odbędzie się polska premiera HBO Max i w końcu widzowie z naszego kraju będą mogli zapoznać się z ulepszonym SVOD. Korporacja przygotowała nową aplikację, która pozwoli na jednoczesne oglądanie produkcji na trzech sprzętach, zakładanie do pięciu profili oraz pobierania plików na urządzenia.

Widzowie HBO GO automatycznie zostaną subskrybentami HBO Max, a jeśli wciąż nie korzystacie z oferty HBO, to otrzymacie czas do 31 marca, by skorzystać ze specjalnej promocji: miesiąc dostępu do rozbudowanej oferty kosztuje 19,99 zł – jest to 33% zniżki z 29,99 zł. Użytkownicy mogą „na zawsze” korzystać ze specjalnej propozycji, ale muszą pamiętać, by utrzymać ciągłość miesięcznej subskrypcji.

Jest to ciekawa oferta, ponieważ korporacja może w ten sposób zachęcać widzów, by nie rezygnowali z HBO Max – w ten sposób będą klienci mogli korzystać z promocji.

W HBO Max obok takich pewniaków jak „Przyjaciele”, „Rodzina Soprano”, „Czarnobyl”, „Euforia”, „Sukcesja”, „Mare Easttown”, zobaczymy także najnowsze produkcje Warner Media – przykładowo „Matrix Zmartwychwstania”, „Diuna”, „Kosmiczny mecz: Nowa era”. Więcej na temat oferty HBO Max napisał w ostatnich dniach Kajetan – sprawdźcie jego tekst.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (43)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper