God of War ma powrócić jako serial live-action. Amazon prowadzi negocjacje z PlayStation

Filmy i seriale
1660V
God of War
Wojciech Gruszczyk | 07.03, 22:26

Kratos powróci na małych ekranach graczy? Amazon rozpoczął twarde negocjacje z PlayStation, by otrzymać możliwość opracowania adaptacji. Korporacja chce opracować serial oparty na mitologii, który może rozbudzić wszystkich fanów PlayStation.

Nellie Andreeva z Deadline dotarła do ekscytujących informacji, Mark Fergus i Hawk Ostby (twórcy i producenci „The Expanse”), Rafe Judkins (producent wykonawczy/showrunner „Koło czasu”) oraz Sony Pictures Television i PlayStation Productions dyskutują nad opracowaniem nowej produkcji, która ucieszy wszystkich fanów serii God of War.

„Flagowa seria przygodowa akcji PlayStation - God of War - zmierza do telewizji. Jak donoszą źródła, Prime Video prowadzi negocjacje w sprawie serialu opartego na popularnej grze o starożytnej mitologii”.

Przedstawiciele Sony i Amazon Studios, które prawdopodobnie będą współproducentami, nie udzielili żadnych komentarzy, ale właśnie mają trwać negocjacje, by to właśnie korporacja odpowiedzialna za między innymi serię „The Boys” otrzymała w swoje ręce markę Sony.

Jest to ciekawa sytuacja biorąc pod uwagę ostatnie ruchy – Peacock zaproponuje widzom serial „Twisted Metal”, HBO powinno kończyć opracowanie pierwszego sezonu „The Last of Us”, Netflix tworzy produkcję z serii „Resident Evil”, a Paramount+ wkrótce zaproponuje „Halo”. Musimy pamiętać, że Amazon tworzy także „Fallouta” i prawdopodobnie otrzyma szansę opracowania serii na podstawie „Mass Effecta”.

Aktualnie nie podjęto ostatecznych decyzji, ale jest to na pewno dobry moment na to pytanie – kto mógłby wcielić się w Kratosa? ;)

Źródło: deadline

Komentarze (57)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper