Sucker Punch gratuluje premiery Gran Turismo 7. Twórcy pokazują zabawną grafikę

Gry
1051V
Ghost of Tsushima + Gran Turismo
Kajetan Węsierski | 05.03.2022, 14:30

Premiera Gran Turismo 7 to ogromne wydarzenie dla całego świata gier wideo, a szczególnie dla posiadaczy konsol od Sony. Wreszcie, po wielu latach oczekiwań, Polyphony Digital przyszykowało dla nas pełnoprawną kontynuację głośnej marki związanej z wyścigami. Skala radości wśród fanów nie może dziwić, a oceny pokazują, że udało się przygotować coś naprawdę dobrego i wartego sprawdzenia - nie tylko dla fanów motoryzacji.

Zresztą, więcej możecie przeczytać w naszej recenzji, którą napisał dla Was Roger (znajdziecie ją w tym miejscu). Mówimy o bardzo udanym projekcie i właściwie pozostaje chyba tylko gratulować twórcom tak znakomitego debiutu oraz całej masy pozytywnego feedbacku od graczy. Co jest natomiast już pewnym standardem, to wzajemne gratulacje od innych studiów podlegających pod Sony.

Dalsza część tekstu pod wideo

W tym roku wyjątkowo zabawne i głośne pochwały wysnuło studio Sucker Punch, które odpowiada za Ghost of Tsushima. Postanowili oni nie tylko powinszować twórcom Gran Turismo 7, ale przygotowali także specjalną grafikę przedstawiającą Jina i autko z gry. Wypada ona bardzo zabawnie, ale podrzucam w galerii poniżej, albowiem może komuś posłużyć jako tapeta. Wszystko dopełnili stwierdzenie, że czekają na Tryb Konia w grze, aby główny bohater ich samurajskiej przygody również miał szanse. Kreatywność na najwyższym poziomie!

Gratulacje dla Kaza Yamauchi oraz całego zespołu Gran Turismo za dzisiejszą premierę GT7. Jesteśmy niesamowicie podekscytowani, aby już zagrać!

Jeśli dodacie Tryb Konia, dajcie znać. Jin jest gotów!

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Gran Turismo 7.

Źródło: Push Square

Komentarze (24)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper