35MM. Postapokaliptyczna przygoda w świecie zniszczonym przez epidemię już na konsolach. Pierwsze recenzje

Gry
3644V
o
Bartosz Dawidowski | 03.03.2022, 13:59

35MM, gra opowiadająca o świecie zniszczonym przez pandemię, trafiła właśnie na konsole. Sprawdźmy, jakie oceny zgarnia ta produkcja utrzymana w postapokaliptycznej konwencji.

35MM zadebiutowało już w 2016 roku na PC. Dopiero teraz jednak ta przygodówka osadzona w postapokaliptycznym świecie, zrujnowanym przez globalną epidemię, została wprowadzona na konsole (PS4, XOne i Switch).

Do dyspozycji mamy już pierwsze recenzje 35MM. Serwis TheGamesCabin wystawił wydaniu na PS5 ocenę 8/10, twierdząc, że tytuł zapewnia rewelacyjną, poruszającą fabułę i świetnie zaprojektowane lokacje. 35MM zachęca przy tym do wielokrotnego przechodzenia kampanii, ze względu na różne możliwe zakończenia mrocznej opowieści. Jako minusy wymieniono natomiast zbyt rzadko rozstawione punkty kontrolne, które wymuszają powtórki długich sekcji, w przypadku gdy zginiemy. Dosyć słaba jest również grafika – zdecydowanie poniżej obecnych standardów wizualnych. Znacznie gorszą ocenę wystawiła redakcja Pure Nintendo (4/10), która skrytykowała przede wszystkim nie najlepszą warstwę techniczną switchowej konwersji.

Poniżej czeka na was zwiastun gry i analiza framerate’u w wydaniu dla Switch.

Oceny w recenzjach 35MM (wydania konsolowe):

  • TheGamesCabin 8/10
  • The Xbox Hub 7/10
  • Movies Games and Tech 7/10
  • Pure Nintendo 4/10
Źródło: Metacritic

Komentarze (17)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper