Babylon's Fall na PS5 wygląda niczym gra z PS2. Square Enix może mieć duży problem ze sprzedażą produkcji

News
2345V
Babylon's Fall na PS5
Wojciech Gruszczyk | 28.02, 20:49

W obliczu ostatnich premier pokroju Horizon Forbidden West i Elden Ring oraz nadciągającym Elex 2 i Gran Turismo 7, Babylon's Fall może nie osiągnąć wielkiego sukcesu. Produkcja w dodatku wygląda słabo, co na pewno nie przysporzy jej odpowiedniego zainteresowania.

Babylon's Fall zmierzy się z naprawdę wymagającą konkurencją i choć często PlatinumGames proponuje graczom znakomity gameplay, więc fani nie zwracają uwagi na grafikę, to jednak w przypadku najnowszej pozycji japońskiego studia – mogą pojawić się pewne problemy. Deweloperzy wrzucili na PlayStation Store demo gry, które jednak nie zbiera wielu pochwał, ponieważ rozgrywka nie zapewnia oczekiwanej przyjemności.

Twórcy już wcześniej zapowiadali, że poprawiają grafikę, jednak nawet w tej sytuacji Babylon's Fall nie wygląda niczym next-genowa produkcja. W zasadzie nawet trudno porównywać pozycję do gier z ery PlayStation 4. Wielu graczy śmieje się z pozycji zestawiając produkcję z tytułami dostępnymi na PS2.

Najnowsza propozycja PlatinumGames nie porywa także pod względem gameplayu i demo ma oferować powolną walkę z bardzo sztywnym bohaterem.

Babylon's Fall może mieć naprawdę spory problem z dotarciem do dużej publiki, ponieważ musimy pamiętać, że wydawca zrównał ceny i produkcja jest dostępna na PS5/PS4 i PC za 299 zł (PlayStation Store i Steam).

Źródło: YouTube.com

Komentarze (52)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper