Call of Duty 2023 powstanie? Activision zaprzecza plotce i przedstawia oświadczenie

Gry
975V
Call of Duty 2023
Wojciech Gruszczyk | 24.02.2022, 14:35

Czy w 2023 roku będziemy świadkami premiery pełnoprawnej odsłony serii Call of Duty? W ostatnich dniach Jason Schreier przedstawił dokładny raport dotyczący sytuacji z kolejną strzelanką Activision. Na wiadomość odpowiedział wydawca, który w pewien zaprzecza tej wiadomości.

Jason Schreier jest pewien, że deweloperzy serii Call of Duty otrzymają dodatkowy rok i w 2023 roku nie zadebiutuje pełnoprawna odsłona serii. Jego zdaniem wyniki Call of Duty: Vanguard były na tyle złe, że wydawca zapewni deweloperom dodatkowe 12 miesięcy na rozbudowanie pozycji. Nie brakuje głosów, że to właśnie w 2024 roku mamy zagrać w pierwszą, prawdziwie next-genową odsłonę Call of Duty.

Na raport postanowiło zareagować Activision, które wysłało do naszej redakcji wiadomość. Korporacja zaprzecza, by szykowała się jakakolwiek przerwa w dostarczaniu na rynek nowych strzelanek:

„Na ten rok, a także przyszły i dalej, przygotowaliśmy ekscytującą listę darmowych oraz płatnych gier z serii Call of Duty. Raporty mówiące o czymkolwiek innym są nieprawidłowe. Z niecierpliwością czekamy na możliwość udostępnienia większej liczby szczegółów, gdy nadejdzie odpowiedni moment”.

Warto jednak zwrócić uwagę, że zdaniem dziennikarza Bloomberga – w przyszłym roku ma zadebiutować bezpłatna odsłona serii Call of Duty, co w pewien sposób nie wyklucza oświadczenia opublikowanego przez wydawcę.

Możemy mieć pewność, że Jason Schreier odniesie się do tej sytuacji.

Źródło: Informacja prasowa - Koolthings

Komentarze (9)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper