Sherlock Holmes Chapter One z darmowym dodatkiem i ulepszoną grafiką. Ukraińskie studio naprawia błędy

News
964V
Sherlock
Bartosz Dawidowski | 24.02, 11:02

Zespół Frogwares postanowił udostępnić fanom całkiem udanego Sherlock Holmes Chapter One gratisową atrakcję. Poznajcie zawartość pakietu Plague Doctor.

Frogwares wprowadziło do Sherlock Holmes Chapter One darmowe DLC. W pakiecie Plague Doctor otrzymujemy bez żadnych opłat kostium lekarza z dawnych wieków, wykorzystywany w Europie podczas epidemii dżumy. Oprócz tego tytułowy bohater może przywdziać współczesny, biały „mundur” lekarza – oczywiście ze stetoskopem zawieszonym na szyi. Dodatek został już udostępniony na konsolach i PC (możecie go pobrać ze Steam w tym miejscu a Epic Games Store tutaj).

To nie koniec dobrych wieści od deweloperów Sherlock Holmes Chapter One. Ukraińskie studio wydało przy okazji patch, poprawiający wydajność gry na wszystkich platformach, likwidujący szereg poważnych bugów i wprowadzający kilka nowych funkcji (wsparcie dla FSR na PC oraz szersze możliwości przypisywania przycisków przez użytkownika. Frogwares twierdzi, że naprawiło w patchu 1.4 szereg problemów, które sprawiały, że framerate był często niższy od poziomu optymalnego. Wprowadzono też niesprecyzowane poprawki związane z „ulepszeniem oprawy wizualnej”.

ttt

Źródło: https://store.steampowered.com/app/1581933/Sherlock_Holmes_Chapter_One__Plague_Doctor_Pack/

Komentarze (20)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper