Elden Ring już ulepszany. From Software wydało aktualizacje

Gry
2411V
Elden Ring walka
Iza Łęcka | 24.02.2022, 08:56

Japońskie studio nie świętuje optymistycznych recenzji swojej najnowszej produkcji. Deweloperzy nie marnują czasu i wydają dwie łatki usprawniające doświadczenie. Nad czym pochylił się zespół i co uległo zmianie w Elden Ring? Sprawdźmy.

Elden Ring oficjalnie zadebiutuje jutro, zanim więc fani gatunku soulslike zasiądą do rozgrywki na serwerach zaczęły pojawiać się aktualizacje, które mają ulepszyć działanie gry oraz wyeliminować wszelkie niedoróbki. Najnowsze IP nie mierzy się ze znaczącymi bugami, jednakże niedawno opublikowane porównanie daje jasno do zrozumienia, że autorzy powinni zająć się dopracowaniem płynności.

Dalsza część tekstu pod wideo

From Software wydało patche 1.01 oraz 1.02 poprawiające działanie tytułu, którego gameplay, pojedynki, klimat, a przede wszystkim skala świata zostały docenione przez wielu dziennikarzy.

Wersja 1.01:

  • dodano kilka funkcji,
  • poprawiono wydajność i funkcjonalność gry,
  • poprawiono balans produkcji,
  • oprócz tego poprawiono różne błędy.

Wersja 1.02:

  • poprawiono niektóre błędy w tekście,
  • oprócz tego poprawiono różne błędy.

Opis łatek nie zdradza zbyt wiele, jednak najważniejszym aspektem jest „poprawa wydajności” Elden Ring. W propozycjach doświadczonego zespołu bardzo liczy się płynność animacji i możliwość mierzenia się z kolejnymi bossami bez przeszkód ze strony gry. Naszym jedynym problemem w starciu z gigantycznymi stworami powinien być brak opanowania nerwów ;)

Zachęcamy do zapoznania się z naszą recenzją Elden Ring.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Elden Ring.

Źródło: mp1st

Komentarze (35)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper