Cyberpunk 2077 w Tesli? Elon Musk chwali grę Polaków i wspomina o aktualizacji samochodów

Gry
1774V
Elon Musk i Cyberpunk 2077
Iza Łęcka | 23.02.2022, 10:17

Elon Musk od czasu do czasu wypowiada się na temat gier, również nawiązując do produkcji polskiego studia. Jeszcze przed premierą tytułu CD Projekt RED, gracze snuli domysły, czy w Night City będziemy mogli zobaczyć Cybertruck. Ostatnio współzałożyciel Tesla Motors ponownie wspomniał o tytule i odpowiedział na jedno z istotnych pytań.

W tym tygodniu, podsumowując udostępnienie aktualizacji 1.5 oraz wydanie edycji dedykowanej nowym konsolom Sony i Microsoftu, CD Projekt RED podziękował fanom za ogromne wsparcie Cyberpunka 2077. Polski RPG przeszedł długą i krętą drogę, jednakże miejmy nadzieję, że obecnie deweloperzy będą konsekwentnie rozwijać grę, uzupełniając ją o nowe patche oraz pierwsze fabularne dodatki.

Wśród graczy komentujących ostatni materiał opublikowany przez studio znalazł się również Elon Musk:

„Świetna gra”

Ryan McCaffrey z IGN wykorzystał okazję, by zapytać biznesmena, kiedy Cyberpunk 2077 trafi do samochodów Tesli (model X i S). Musk stwierdził, że jego zespół ciągle pracuje nad wprowadzeniem tytułów ze Steam do pojazdów.

„Kiedy Cyberpunk w nowych modelach S/X?”

„Pracujemy nad ogólną koncepcją działania gier Steam na Tesli, a nie nad konkretnymi tytułami. To pierwsze rozwiązanie jest oczywiście tym, na czym powinniśmy się skupić w dłuższej perspektywie”.

Miliarder posiada okazałe plany, by w jego samochodach gracze mogli sprawdzać zróżnicowane propozycje. Wcześniej współzałożyciel Tesla Motors wspominał, że jego samochody posiadają podobną moc obliczeniową jak PS5

Dodajmy, że krótka wzmianka na temat Cyberpunka 2077 została najwyraźniej dostrzeżona na giełdzie – CD Projekt rozpoczął dzień na plusie:

CD Projekt na giełdzie po komentarzu Elona Muska

 

Źródło: elonmusk

Komentarze (34)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper