Syberia: The World Before otrzyma polską lokalizację. Znamy zawartość edycji Deluxe

News
995V
Syberia The World Before
Wojciech Gruszczyk | 22.02, 15:56

Kate Walker nie powróciła w zeszłym roku, a jej najnowsza przygoda zostanie udostępniona graczom już w drugiej połowie przyszłego miesiąca. Z tej okazji możemy potwierdzić szczegóły lokalizacji oraz zapoznać się z konkretami dotyczącymi specjalnego wydania gry.

Premiera Syberia: The World Before odbędzie się 18 marca i już od tego dnia gracze otrzymają możliwość zapoznania się z produkcją w pełnej polskiej wersji językowej. Koch Media Poland zadbało nie tylko o napisy, ale podczas rozgrywki usłyszymy rodzime głosy.

To jednak nie koniec dobrych informacji, ponieważ entuzjaści pudełek mogą sięgnąć po edycję Deluxe, która została zaprezentowana na poniższym zdjęciu – w tym wypadku otrzymacie pełną grę, cyfrowy soundtrack, pełny scenariusz produkcji oraz zestaw fana.

Szczególnie ciekawym elementem pakietu wydaje się scenariusz, który powinien zdradzić największym entuzjastom tego IP dodatkowe smaczki dotyczące uniwersum Kate Walker.

Syberia: The World Before wprowadzi do serii pewne urozmaicenie, ponieważ tym razem gracze nie wcielą się wyłącznie w Kate, ale również sprawdzą możliwości Dany Roze. Deweloperzy obiecują skomplikowane zagadki oraz porywający soundtrack stworzony przez Inona Zurę (Syberia 3, Fallout, Dragon Age, Prince of Persia).

Syberia The World Before Edycja Deluxe

Źródło: Informacja prasowa: Koch Media Poland

Komentarze (18)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper