Władca Pierścieni: Pierścienie Władzy cieszy się gigantycznym zainteresowaniem. Amazon chwali się wynikiem

Filmy i seriale
2101V
Władca Pierścieni pierścień
Iza Łęcka | 17.02, 09:45

Zaprezentowanie trailera promującego „Władcę Pierścieni: Pierścienie Władzy” podczas Super Bowl okazało się strzałem w dziesiątkę! Serial Amazonu cieszy się wzmożonymi reakcjami wśród odbiorców, co potwierdza pierwszy przedstawiony rezultat. Entuzjaści twórczości J.R.R. Tolkiena ochoczo sprawdzali zwiastun.

W 2022 roku Amazon może pochwalić się jedną z najbardziej oczekiwanych premier serialowych, dlatego hype nakręcany jest już od kilku miesięcy. Jeszcze w 2021 roku poznaliśmy datę premiery „Władcy Pierścieni: Pierścienie Władzy”, natomiast podczas Super Bowl pokazano pierwszy zwiastun produkcji, który jest oglądany przez miliony widzów. Korporacja potwierdziła, że w ciągu pierwszych 24 godzin trailer osiągnął 257 mln wyświetleń, co zgodnie z zapewnieniami autorów stanowi najlepszy rezultat jakiegokolwiek materiału, który zadebiutował podczas sportowej imprezy.

„Przedstawiając nadchodzącą serię widzom, naszym celem było zapewnienie, że znajdujemy się w samym epicentrum popkultury, jednocześnie pozostając wiernym uniwersum Tolkiena. To było niesamowite widzieć wspaniałą reakcję na każdy marketingowy beat, który zaprezentowaliśmy w ciągu ostatniego miesiąca”.

„Super Bowl zawsze było opracowane jako najważniejsze wydarzenie dla fanów; tak duży teaser zasługiwał na debiut podczas największego corocznego wydarzenia telewizyjnego i sportowego roku. To rekordowe osiągnięcie należy do naszych fanów i z niecierpliwością czekamy do jesiennego debiutu, kiedy zabierzemy ich w niesamowitą podróż” – powiedziała Ukonwa Ojo, szefowa marketingu Amazonu.

Nie ulega wątpliwości, że Amazon dopiero startuje z intensywną promocją „Władcy Pierścieni: Pierścienie Władzy”. Serial zadebiutuje na platformie Prime Video na początku września.

„Dziękujemy wszystkim, którzy to umożliwili. Wielki mecz był dopiero początkiem naszej podróży. #LOTR #LOTROnPrime #LOTRROP”.

Źródło: Gamespot

Komentarze (99)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper