Władca Pierścieni Amazonu wygląda widowiskowo! Pierwszy zwiastun The Lord of the Rings: The Rings of Power

Filmy/seriale
11156V
Władca Pierścieni Amazon
Iza Łęcka | 14.02.2022, 06:53

Finał Super Bowl to nie tylko święto sportowe, ale również znakomita okazja do promowania swoich produkcji – z czego od dłuższego czasu korzystają wytwórnie i platformy streamingowe. Zobaczmy pierwszy, bardzo klimatyczny trailer „The Lord of the Rings: The Rings of Power”. Zapowiada się epicka podróż?

Powrót Władcy Pierścieni, tym razem jednak do serwisu SVOD Amazonu, jest jednym z najbardziej oczekiwanych projektów tego roku. Platforma nie szczędzi środków na stworzenie produkcji, ale ma dalekosiężne plany względem historii, szykując kilkusezonową opowieść. Zgodnie z informacjami udostępnionymi przez Vanity Fair prawa do adaptacji kosztowały 250 mln dolarów, natomiast na stworzenie pierwszego sezonu przeznaczono zawrotne 462 mln dolarów!

Dalsza część tekstu pod wideo

Po pierwszym ujęciu i prezentacji wielu zdjęć z planu przyszedł czas na zwiastun „The Lord of the Rings: The Rings of Power”, a najlepszym momentem do prezentacji jest tegoroczny finał Super Bowl. Premiera serialu, którego pierwsza seria została podzielona na 8 odcinków, odbędzie się 2 września 2022 roku.

Akcja epickiego obrazu rozgrywa się tysiące lat przed wydarzeniami z „Hobbita” oraz „Władcy Pierścieni” J.R.R. Tolkiena, w Drugiej Erze Śródziemia, i przeniesie widzów do epoki, w której kształtowały się największe królestwa oraz potęgi, a zło czaiło się tuż za rogiem.

„Zaczynając w czasach względnego pokoju, serial śledzi losy znanych i nowych bohaterów, którzy stawiają czoła długo zapowiadanemu złu w Śródziemiu. Od najciemniejszych głębin Gór Mglistych, przez majestatyczne lasy elfiej stolicy Lindonu, po zapierające dech w piersiach wyspiarskie królestwo Númenoru, aż po najdalsze zakątki mapy - te królestwa i postacie pozostawią po sobie dziedzictwo, które przetrwa długo po ich odejściu”.

W „The Lord of the Rings: The Rings of Power” zobaczymy część znanych bohaterów, wśród nich Isildura (Maxim Baldry), Elronda (Robert Aramayo) i Galadrielę (Morfydd Clark), jak również nową obsadę. W jednej z najbardziej widowiskowych pozycji Amazonu wystąpią: Cynthia Addai-Robinson, Nazanin Boniadi, Owain Arthur, Charles Edwards, Ismael Cruz Córdova, Trystan Gravelle, Sir Lenny Henry, Ema Horvath, Markella Kavenagh, Joseph Mawle.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (155)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper