Cyberpunk 2077 na rozgrywce z Xboksa Series S. CD Projekt RED opublikował gameplay i wspomina o 60 fps

Gry
2400V
Cyberpunk 2077 - walka akcja
Wojciech Gruszczyk | 16.02.2022, 20:20

CD Projekt RED pracuje już nad kolejnymi poprawkami do Cyberpunka 2077, ponieważ najnowszy patch wywołał spore zamieszanie. Część graczy nie może odwiedzać ulepszonego Night City, a deweloperzy wykorzystali okazję, by zaprezentować, jak przygoda V wygląda na Xboksie Series S.

Przed premierą aktualnej generacji wiele powiedziano na temat „najmniejszego Xboksa w historii”. Urządzenie trafiło na rynek, cieszy się dużym zainteresowaniem i nie brakuje głosów, według których jest to „idealna maszynka do Xbox Game Passa”. Sprzęt nie charakteryzuje się wybitną mocą, jednak nawet w tej sytuacji możemy liczyć na wiele ulepszeń.

Posiadacze Xboksów Series S mogą odwiedzać Night City wyłącznie w jednym trybie – 30 klatek na sekundę z 1440p. Twórcy nie zdecydowali się w tym wypadku na ray tracing, ale potwierdzają, że rozważają wdrożenie rozgrywki w 60 fps.

Warto jednocześnie pamiętać, że na Xboksie Series S możemy liczyć na niemal wszystkie ulepszenia dostępne dzięki next-genowej aktualizacji – firma nie wprowadziła jedynie ray tracingu.

Najnowszy gameplay pokazuje kilka scen i można odnieść wrażenie, że najważniejsze w tym wypadku jest jedno – by pozycja CD Projektu RED nie mierzyła się z kolejnymi spadkami animacji. To właśnie ten problem znacząco wpływał na wrażenia graczy.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (51)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper