Cyberpunk 2077 dzisiaj trafi na PS5 i XSX|S? CD Projekt RED reaguje, a gracz natrafił na reklamę wersji demo

Gry
3712V
cyberpunk 2077 next-gen
Iza Łęcka | 15.02.2022, 09:52

Uwaga wielu odbiorców jest dzisiaj zwrócona w kierunku CD Projekt RED. Najświeższe plotki i spekulacje dają do zrozumienia, że przygoda w Night City posiadająca ulepszenia wykorzystujące możliwości PlayStation 5 oraz Xboksów Series X|S jest tuż za rogiem. Jeden z fanów natrafił na reklamę wersji demo.

Polskie studio zaplanowało dzisiejszy stream, który może przynieść wiele odpowiedzi na pytania dotyczące przyszłości Cyberpunka 2077. Choć deweloperzy nie zdradzili nawet najdrobniejszych szczegółów, w sieci coraz więcej mówi się o rychłej premierze wersji dedykowanej PS5 i XSX|S.

Wczoraj Tom Warren z The Verge wspomniał o optymalizacji gry na najnowszych konsolach Microsoftu, na co specyficznie zareagował CD Projekt RED. Odpowiedź naszego rodzimego zespołu można porównać do wpadki związanej z Xboksem Series S – informacje o konsoli wyciekły tuż przed oficjalną prezentacją

„Cyberpunk 2077 jest teraz wyświetlany jako zoptymalizowany pod kątem Xbox Series X|S, tuż przed jutrzejszym streamem Cyberpunk 2077 w CD Projekt RED”

Co więcej, jeden z graczy natrafił na reklamę, która sugeruje, że produkcja osadzona w futurystycznym klimacie otrzyma wersję demo. Wskazane podejście może być jedną z form zachęty nowych klientów do pozycji CD Projekt RED.

W Hiszpanii pojawił się spot zapowiadający „Darmową wersję próbną”, który zawiera adnotację „Dostępne teraz” – klikając na grafikę zostajemy przekierowani na główną witrynę Cyberpunka 2077, gdzie obecnie brakuje wzmianki o demie.

„(FYI) Wygląda na to, że CDPR zaoferuje darmową wersję próbną Cyberpunk 2077, zgodnie z hiszpańską reklamą Cyberpunk mówiącą, że demo gry do pobrania będzie dostępne dla Xbox Series X i PS5”.

Źródło: Idle Sloth

Komentarze (62)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper