Horizon Forbidden West w Ghost of Tsushima Director's Cut. Gracze mogą zgarnąć darmowe DLC

Gry
2532V
Horizon Forbidden West w Ghost of Tsushima Director's Cut
Wojciech Gruszczyk | 08.02.2022, 17:35

W Ghost of Tsushima Director's Cut pojawił się miły akcent związany z nadciągającą premierą Horizon Forbidden West. Główny bohater gry Sucker Punch Productions otrzymał nowy strój, który dobrze kojarzą fani cenionego IP od Guerrilla.

Za 10 dni odbędzie się premiera Horizon Forbidden West, ale twórcy Ghost of Tsushimy już teraz świętują. Deweloperzy właśnie potwierdził, że w rozszerzeniowym wydaniu produkcji pojawiło się darmowe DLC – Jin Sakai może wskoczyć w strój Aloy.

Dalsza część tekstu pod wideo

Posiadacze Ghost of Tsushima Director's Cut mogą dzisiaj pobrać aktualizację, która pozwala rozwiązać nową zagadkę – zwycięzcy otrzymają nowy strój dla głównego bohatera przygody.

„Jesteśmy bardzo podekscytowani Horizon Forbidden West od naszych przyjaciół z @Guerrilla! Czekając, dzisiaj opublikowaliśmy nową łatkę do Ghost of Tsushima Director's Cut, która naprawia Świątynię Wiatru na północ od wyspy Iki. Rozwiąż zagadkę, aby zdobyć niespodziankę inspirowaną Aloy...”

„Zanim udacie się na Zakazany Zachód, koniecznie odwiedźcie wyspę Iki... Nasi przyjaciele z @SuckerPunchProd mają tam dla Was nową niespodziankę związaną z Horizonem!”

Nie możemy tutaj mówić o wielkim rozszerzeniu oferującym graczom kilka nowych misji, ale fani Ghost of Tsushima oraz Horizona nie powinni narzekać. Przez kilka najbliższych dni mogą dalej zwiedzać wyspę Iki, by następnie udać się do świata opracowanego przez studio Guerrilla.

W zasadzie trzeba przyznać, że główny bohater Ghost of Tsushimy wygląda zabawnie w stroju Aloy.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Horizon Forbidden West.

Źródło: SuckerPunchProd

Komentarze (60)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper