GTA 6 będzie wyjątkowe. Deweloper z Rockstar komentuje ujawnienie produkcji

Gry
2704V
GTA 6
Iza Łęcka | 07.02.2022, 11:17

W minionym tygodniu fani pozycji Rockstar mieli sporo powodów do zadowolenia – ujawniono premierę GTA 5 na PlayStation 5 oraz Xboksach Series X|S, jednocześnie ogłaszając, że deweloperzy pracują również nad kolejną odsłoną popularnego cyklu. Do wiadomości odniósł się jeden z twórców.

GTA 6 jest tematem, który spędza sen z powiek wielu komentatorom branżowym. Już od wielu miesięcy czytamy o szeregu spekulacji dotyczących pozycji – tylko pod koniec minionego roku można było natrafić na doniesienia o chaosie panującym wśród ekip Rockstar, natomiast kilka tygodni później plotki odnosiły się do możliwej premiery pozycji. Wszystko to potwierdza, że hitowa marka będąca źródłem wielomilionowych zysków jest jednym z najbardziej wyczekiwanych tytułów.

Pracujący na stanowisku wiceprezesa ds. animacji w Rockstar Games Jim Jagger skomentował ostatnią głośną wiadomość studia. Deweloper stwierdził, że GTA 6 będzie wyjątkowe. Jak na razie twórcy nie podzielili się nawet najdrobniejszymi materiałami czy szczegółami na temat projektu, jednak ta krótka wzmianka wystarczyła, by społeczność skupiona wokół serii zareagowała jeszcze pozytywniej.

„To będzie wyjątkowe...”

W ciągu kilkunastu godzin Take -Two podzieli się wynikami finansowymi za ostatni kwartał działalności, ale i bez dokładnych danych możemy śmiało sądzić, że był to kolejny dobry okres dla marki Grand Theft Auto. Ostatnia część, choć od jej pierwszej premiery minęło już kilka ładnych lat, cieszy się ogromnym zainteresowaniem graczy, a ostatnie ogłoszenia tylko podgrzeją atmosferę oczekiwania.

Źródło: PureXbox

Komentarze (81)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper