Gran Turismo 7 vs Gran Turismo Sport. Porównanie pokazuje zmiany w nowej produkcji Sony

Gry
3426V
Gran Turismo 7 vs Gran Turismo Sport
Wojciech Gruszczyk | 03.02.2022, 17:20

W 2022 roku nie zabraknie mocnych produkcji PlayStation Studios i tuż po premierze Horizon Forbidden West, na rynek trafi Gran Turismo 7. Deweloperzy zaprezentowali nowe ujęcia z gry, które zostały porównane z Gran Turismo Sport.

Wczoraj odbył się State of Play, podczas którego Sony zaprezentowało nowe ujęcia z Gran Turismo 7. Roger miał okazję pojawić się na dłuższym pokazie gry i przedstawił swoje wrażenia – pełny tekst znajdziecie w tym miejscu.

Dalsza część tekstu pod wideo

Polyphony Digital pokazało wiele nowych fragmentów rozgrywki, więc już dzisiaj możemy spojrzeć na kolejne porównania, które pokazują rozwój serii – szczególnie warto zwrócić uwagę na pokaz samochodów czy też menu. Twórcy mogą teraz wykorzystać dodatkową moc PlayStation 5, więc możemy mieć pewność, że tytuł na najnowszej konsoli Sony będzie dosłownie błyszczał.

Na filmie zobaczycie także porównanie warunków pogodowych – w Gran Turismo 7 tylko na niektórych torach będziemy mogli zmierzyć się z rywalami podczas deszczu, ale podobno deweloperzy mają zapewnić w tym miejscu nową jakość gry.

Miejmy nadzieję, że w następnych dniach Polyphony Digital zdecyduje się na pokazanie rozgrywki, podczas której zobaczymy kamerę znad wozu – aktualnie deweloperzy skupiają się niemal wyłącznie na prezentacji gameplayu w kokpicie.

Interesuje Cię ten tytuł? Sprawdź nasz poradnik do Gran Turismo 7.

Źródło: YouTube.com

Komentarze (145)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper