God of War i Horizon Zero Dawn gotowe do rozgrywki na Steam Decku. Gry Sony otrzymały weryfikację

News
1149V
God of War na Steam Decku
Wojciech Gruszczyk | 02.02, 15:34

Pod koniec miesiąca pierwsi gracze chwycą do rąk najnowszą platformę Valve i zainteresowani mogą mieć pewność, że zapoznają się z pełnymi wersjami wielkich hitów Sony. God of War i Horizon Zero Dawn zostały zweryfikowane przez producenta.

Sony na przestrzeni ostatniego roku całkowicie zmieniło swoje podejście do rynku PC. Producent PlayStation coraz śmielej wrzuca hity z PlayStation 4 na między innymi Steam i dzięki temu gracze otrzymają szansę zapoznania się z przygodami w nowych warunkach.

Valve potwierdziło już datę premiery Steam Decka, a teraz kolejne gry przechodzą weryfikację, by klienci mogli mieć pewność, że bez najmniejszych problemów zapoznają się z tytułami. God of War i Horizon Zero Dawn otrzymały dzisiaj aktualizacje, dzięki którym możemy potwierdzić, że obie gry są gotowe do rozgrywki na przenośnym PC.

Tytuły opracowane przez wewnętrzne studia PlayStation zapewnią graczom pełną konfigurację przycisków, będziemy mogli wykorzystać najważniejsze funkcje przenośnej platformy, a nawet nie powinniśmy mieć problemów z przeczytaniem dialogów na małym ekranie urządzenia.

Odpowiedniego oznaczenia nie otrzymał jeszcze Days Gone, ale możemy podejrzewać, że to kwestia czasu, ponieważ Sony na pewno będzie chciało zapewnić wszystkie swoje tytuły na Steam Decka.

God of War - Steam Deck

Horizon Zero Dawn - Steam Deck

Źródło: Wccftech

Komentarze (30)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper