Steam Deck ma datę premiery! Gracze otrzymają 3 dni na finalizację transakcji

News
2125V
Steam Deck
Wojciech Gruszczyk | 26.01, 19:25

Valve właśnie potwierdził ostateczne konkrety dotyczące premiery Steam Decka. Urządzenie zostanie dostarczone do graczy już pod koniec przyszłego miesiąca, więc gracze powinni szykować pieniądze oraz wolny czas na poznanie nowego gadżetu.

Steam Deck miał zadebiutować w zeszłym roku, ale Valve potrzebowało więcej czasu na przygotowanie odpowiedniej liczby urządzeń. Teraz jednak otrzymaliśmy szczegóły „wielkiego dnia” – tymi słowami firma określa oficjalną datę premiery Steam Decka.

Producent już 25 lutego wyśle do klientów wiadomości, którzy złożyli zamówienia przedpremierowe na Steam Decka i gracze otrzymają 3 dni (72 godziny) na finalizację zamówienia. Jeśli zainteresowani nie zdecydują się na opłacenie urządzenia, to następni klienci z kolejki otrzymają wiadomości e-mail. 

Valve podkreśla, że wysyłka Steam Decków nastąpi już 28 lutego i korporacja będzie co tydzień dostarczać wiadomości do kolejnych klientów. Producent ujawnił również, że już wkrótce sprzęt trafi do prasy, a embargo na publikacje wrażeń zostanie zniesione 25 lutego.

Firma podsumowała wiadomość:

  • Wysyłanie zaproszeń rozpoczniemy 25 lutego zaraz po 19:00 czasu polskiego.
  • E-maile z zaproszeniami będą wysyłane w tej samej kolejności, w jakiej dokonano rezerwacji.
  • Możecie zamówić tylko ten model Decka, na który została złożona pierwotna rezerwacja.
  • Wasza wcześniejsza zaliczka zostanie użyta do obliczenia ostatecznej ceny Steam Decka, w którą już wchodzą również koszty wysyłki. 
Źródło: steamcommunity

Komentarze (81)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper