Bloodborne PSX vs. Bloodborne. Porównanie pokazuje znakomity projekt fanów

News
1387V
Bloodborne PSX
Wojciech Gruszczyk | 01.02, 14:28

Od wczoraj Bloodborne PSX jest dostępny dla wszystkich graczy. Darmowa produkcja czerpie garściami z dzieła From Software, a najnowszy materiał pokazuje, jak wielką pracę wykonali autorzy przenosząc produkcję w nowe realia.

Twórcy Bloodborne PSX przez miesiące publikowali materiały z gry, ale wczoraj potwierdzili zakończenie prac nad projektem i zaprosili graczy do pobierania produkcji. Jest to darmowy projekt, który choć wykorzystuje wiele elementów znanych z pozycji From Software, to jednak deweloperzy nie ukrywają, że rozwijali produkcję wykorzystując znane motywy z pozycji Japończyków.

Najlepszym potwierdzeniem tych słów jest poniższy materiał, na którym możecie sprawdzić porównanie Bloodborne PSX z Bloodborne. Autorzy fanowskiej wersji pozwalają zerknąć na przerobiony, znany początek, a w samej pozycji nie zabrakło nawet potężnych stworów, z którymi mierzyliśmy się w tytule z PlayStation 4.

Bloodborne PSX pokazuje tylko, jak duże wrażenie zrobiła na graczach produkcja From Software, która niestety nadal nie otrzymała kontynuacji. Trudno aktualnie powiedzieć, czy Sony będzie kiedykolwiek chciało sięgnąć po to IP.

Sprawdźcie również gameplay:

Źródło: YouTube.com

Komentarze (9)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper