Bloodborne PSX dostępny za darmo. Zwiastun pokazuje uroki rozgrywki

Promocje gier
3037V
Bloodborne PSX
Wojciech Gruszczyk | 31.01, 18:46

Po latach pracy, publikowania małych fragmentów rozgrywki i pobudzania społeczności, Bloodborne PSX jest już dostępny dla szerokiej publiki. Gracze mogą zapoznać się z tytułem opracowanym przez „FanSoftware”.

Bloodborne PSX to darmowa produkcja opracowana przez fanów, która pokazuje, jak wyglądałaby wielka produkcja From Software na pierwszym PlayStation. Autorzy jednak nie zdecydowali się na małą pokazówkę z jedną lokacją, a proponują świat pełen stworów do pokonania.

„Udaj się do gotyckiego wiktoriańskiego miasta Yharnam, którego przesiąknięte krwią drogi pełne są niewyobrażalnych potworów ukrytych za każdym rogiem”.

W trakcie rozgrywki wykorzystamy 10 unikatowych zabawek łowcy, skorzystamy podczas walk z systemu Strategic Action Combat, szybki odskok pozwala unikać potężnych mieczy przeciwników, a w grze nie brakuje między innymi parowania oraz modyfikowania broni.

Twórcy wspominają, że opracowali „trójwymiarową grę nowej generacji, która łączy RPG i akcję w sposób, jakiego jeszcze nie widziałeś”.

Jest to oczywiście fanowski projekt, więc jest dostępny całkowicie za darmo. Poniżej możecie sprawdzić zwiastun, a pełną wersję (całe 142MB) pobierzecie ze strony deweloperów. Zamierzacie wypróbować Bloodborne PSX? Jest to na pewno ciekawa opcja dla wiernych fanów IP, które miejmy nadzieję jeszcze kiedyś powróci za sprawą gry Sony.

Źródło: BloodbornePSX

Komentarze (21)

SORTUJ OD: Najnowszych / Najstarszych / Popularnych

cropper